Завершення пленерної практики на першому курсі

10 липня студенти 1-А курсу, спеціальності «Образотворче мистецтво», представили виставку – огляд робіт з навчально-творчої практики, яка називається коротко – пленер (малювання на природі). Це начерки, замальовки, короткочасні етюди з натури у різних живописних техніках. Керівники практики: Дембровська Л.Г. та  Кумецький О.В. - задоволені результатами. Першокурсники, ознайомившись з особливостями роботи художника на пленері, показали свої вміння, старання, працьовитість на всі сто, - цим і підтвердили сподівання наставників.  Високий рівень виконуваних робіт є тому підтвердженням. Крім того студентка Смірнова Крістіна брала  участь у міжнародному пленері художників «Колорит», що проходив у нашому місті з 24.06 по 29.06., а також студенти: Суліма Анна, Сиротюк Інна та Смірнова Крістіна беруть участь у виставці молодих художників, що відкривається у м. Нововолинську 15. 07.

Олексій Володимирович Кумецький, маючи поважний стаж роботи та великий досвід роботи з обдарованими студентами, сказав: «За мою пам'ять в колежі вперше на пленері проявилися такі таланти-самородки, і я прикладу всіх зусиль, щоб виховати справжніх художників».

Леся Георгіївна Дембровська, вона ж і куратор групи, висловила побажання своїм вихованцям: бути мудрими, радіти успіху навіть якщо він ще зовсім маленький, не задаватися і головне зробити правильні висновки. Адже художник – це талант плюс 99% праці. Як дуже творча людина вона сказала: -«Сьогодні я зрозуміла, що маю діамант просто перед носом,   ніхто не бачить, бо поки що він виглядає як проста порода, необтесаний і кострубатий. Чи вдасться відкрити його людям покаже час!»

Викладачі задали  студентам творче завдання на літо, тому чекаємо 1-А на другому курсі з новими досягненнями. Виставки пленерної практики будуть проходити у вересні – жовтні нового навчального року.

На огляді пленерної практики були присутні: директор коледжу Микола Григорович Савельєв та заступник директора з виховної роботи Лариса Степанівна Мечнік. Спасибі їм за підтримку юних дарувань!