Прояв високої педагогічної майстерності!..

12–15 квітня 2011 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павлі Тичини проходив ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка».

У заході брало участь 105 учасників – представників 44 класичних, педагогічних, технічних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації різних форм власності та підпорядкування і Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського.

У журі ІІ етапу Олімпіади працювало 24 особи – провідні науково-педагогічні працівники Уманського державного педагогічного університету, споріднених кафедр, факультетів інших вищих навчальних закладів різних регіонів України, співробітники академічних установ. Серед них 5 докторів педагогічних наук, професорів. Голова журі – О.В. Адаменко, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету допрофесійної підготовки Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники Олімпіади змагалися у трьох групах вищих навчальних закладів: педагогічні, класичні, технічні. Було сформовано шість груп учасників, представники кожного закладу працювали у різних групах.

Студенти випробовували свої знання та уміння у чотирьох турах: теоретичному (тестування знань з історії та теорії педагогіки, технологій навчання і виховання), дослідницькому (підготовка і захист наукової роботи), технологічному (проведення фрагменту заняття чи виховного заходу), творчому (використання своїх захоплень у педагогічній діяльності).

Переможці визначалися в абсолютній першості серед педагогічних, класичних і технічних вищих навчальних закладів у загальному заліку, окремих турах і номінаціях.

Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського представляли студенти: Подзізей Катерина (4-В), Щуцька Юлія (4-Г) та Трофимук Маріанна (4-Г). Під час виконання конкурсних завдань студенти виявили креативний підхід, педагогічну майстерність, знання, уміння та навички з теорії і методики навчання та виховання. Підготовку студентів провела викладач педагогіки Катинська Лідія Леонідівна.

Незважаючи на високу конкуренцію, за результатами олімпіади Подзізей Катерина посіла ІІ місце у теоретичному турі та нагороджена грамотою як одна із кращих у номінації «За ерудицію», Щуцька Юлія – ІІ місце у технологічному турі, а Трофимук Маріанна – ІІІ місце у теоретичному турі. Катинська Лідія Леонідівна нагороджена за двома грамотами олімпіади за якісну підготовку студентів.