Навчання представників студентського самоврядування «Школа лідерів»

25 - 29 жовтня в стінах Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського відбулось навчання представників студентського самоврядування «Школа лідерів».  В рамках якого студенти мали можливість відвідати тренінги на такі теми: «Ораторство. Публічний виступ», «Правила ділового етикету», «Командобудування. Мотивація колективу», «Лідерство»,   «Управління часом»,  взяти  участь у творчих завданнях та арт-терапії.

28 жовтня  в рамках школи відбулась зустріч з ректорами/директорами усіх університетів та коледжів області. На захід, окрім керівників навчальних закладів, завітав голова облдержадміністрації, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту та заступник начальника управління освіти і науки. Під час зустрічі, завдяки попередньо проведеному опитуванню, було виділено основні проблеми та питання, які хвилюють студентство. Зокрема зосередили свою увагу на співпраці  з адміністрацією, наявності кабінетів студентської ради та обладнання їх оргтехнікою, ремонт гуртожитків, співпраця з різними організаціями.

Голова облдержадміністрації, Клімчук Борис Петрович, висловив свою підтримку студентству, порадив керівникам навчальних закладів  підтримувати та заохочувати діяльність активних студентів, пообіцяв взяти під контроль наявність кабінетів самоврядування, а вдосконалення  гуртожитків розпочати з встановлення вікон. На завершення розмови начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Карнаухова Галина Йосипівна, вручила директору Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю. Кримського, Савельєву Миколі Григоровичу, подяку за організацію роботи органів студентського самоврядування.

 По завершенню кожен учасник отримав сертифікат, що засвідчує участь у «Школі лідерів», і  сповнені енергії та натхнення роз’їхались по домівках.