Практика з вдосконалення трудових навичок у групах 2-О та 2-Т.

 З 17 червня по 12 липня 2013 року в навчальних майстернях педагогічного коледжу проходила практика з вдосконалення трудових навичок  у групах 2-О та 2-Т.
144 години, 4 тижні студенти спеціальності 5.01010301 “Технологічна освіта (обслуговуюча та технічна праця)», під керівництвом викладачів Білець Н.В., Олексюк Г. Я., Михальчука В.М. та Білітюка В.В., вдосконалювали технологічні вміння та навички отримані при вивченні професійно-практичних дисциплін, отримували нові знання з основних видів обробки конструкційних матеріалів, освоювали нові сучасні і традиційні технології обробки.
Дівчата успішно вдосконалювали знання з конструювання та моделювання одягу, здійснювали експериментальну перевірку проектних робіт, виготовляли та проектували вироби з текстилю (крій, шиття, декорування утилітарних виробів). З натхненням пізнавали технологію конструювання, вправлялися у виготовленні та оздобленні виробів з паперу (квілінг, декупаж, плетіння, орігамі та кусудамі, об’ємна пластика та аксесуари), виготовляли панно з вишивкою бісером, нитковою графікою та аплікацією. Зацікавились новими технологіями повторного використання доступних матеріалів дроту, ниток, капрону, газетного паперу в процесі створення квіткових композицій технікою «ганутель». 

Найбільше хотілося б відмітити старанність та якість виконання усіх робіт студентами нині групи 3-О: Сукач Лідії,  Корецької Юлії, Басараб Ірини, Півницької Тетяни, Шахраюк Інни, Веселовської Олени.  У групі 3-Т кращими були роботи Федорук Тетяни, Данилюк Юлії, Мороз Оксани; Гошко Катерини, Лебідь Аліни, Бондарук Наталії.
Юнаки виготовляли вироби з металу із застосуванням способу кування та зварювання, причому самі вибирали, розробляли і випробовували конструкції, експериментували з декором. Серед виробів найбільш помітні елементи ландшафтного дизайну квітники-велосипеди, виконаний студентом групи 3-Т Гущі Івана, Кадіри Романа, декоративна  підставка для квітів у виконанні Смаля Романа, Вони також виготовляли вироби із деревини з використанням різних способів обробки та з’єднань, випилювали іграшки та сувеніри. Як кращих керівник практики відзначає з 2-О-Шишку Романа, Широчука Вадима, в 2-Т- Сиротюка Миколу.
Усі студенти брали активну участь у благоустрої території та приміщень навчальних майстерень, гуртожитку. Саме завдяки юнакам зроблена значна частина ремонту, пов’язаного із встановлення метало-пластикових вікон в старій частині корпусу майстерень і ремонт у студентському гуртожитку. А дівчата не лише відмінно працювали у непристосованих умовах, зумовлених заміною вікон, але й повністю виконали і навіть перевиконували програму практики, активно підтримували чистоту і порядок. І студенти, і викладачі, і працівники готували приміщення і прилеглу територію до поточного ремонту. Тому новий навчальний рік ми зустрінемо з хорошими і відмінними оцінками у значно комфортніших умовах.

Підготувала: Ніна Василівна Білець,