Поповнюється художній музей коледжу новими експонатами!

Наприкінці 2011 року художній музей педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського поповнився новими експонатами. 3 живописні роботи батька подарувала дочка народного художника  України, волинянина Олександра Васильовича Байдукова, Світлана Олександрівна.

О.В. Байдуков неодноразово побував в стінах, тоді ще педагогічного училища, проводив свої персональні виставки, зустрічався зі студентами.

Для художнього музею презентували свої роботи і відомі волинські художники-графіки, члени спілки художників України – Леонід Хведчук і Микола Савицький.

 На початку нового 2012 року в коледжі побував випускник нашого коледжу Юрій Михайлович Опекан. Для художнього музею він подарував свої чотири роботи-карикатури та розповів, що нещодавно повернувся з міста Києва , де брав участь у конкурсі карикатур на тему тендерних стереотипів та соціального плаката проти насильства над жінками, організованому Програмою розвитку ООН разом із представництвом Європейського Союзу в Україні, за підтримки Міністерства соціальної політики України.  

Загалом на конкурс надійшло понад 200 робіт від 50 авторів. Волинянин став одним із чотирьох його переможців. Журі конкурсу відібрало дві роботи Юрія Михайловича для виставки, яка експонується у музеї сучасного мистецтва України в місті Києві.

Підготував Кумецький Олексій Володимирович, викладач предметної комісії образотворчого мистецтва.