Смаковиця по-володимирськи

28 вересня 2013 року проходив міський конкурс «Смаковиця по-володимирськи». Це не просто кулінарне свято, це відродження і примноження давніх традицій частування, демонстрація гостинності володимир-волинців. Адже споконвіку вміли у нас добре приготувати, гарно подавати, і навіть високо титулованих гостей смачними стравами здивувати.

Доброю традицією  стала участь у конкурсі викладачів та студентів мистецько-технологічного відділення ВВПК ім. А.Ю.Кримського. Хомюк І. В. та Сівак В. М. організували роботу з підготовки даного конкурсу, викладачі Дембровська Л. Г., Токарєва Т.М., Білик О. С. оригінально, в старовинному українському стилі оформили палатку. Готували та презентували страви традиційної української кухні, не оминаючи аксесуарів, що відображають побут та застілля далекого і недавнього минулого у нашому краї, викладачі Вітрук О. А., Клюд О. В., Олексюк Г. Я. та студенти 4-О курсу: Баюра О., Галайда Т., Литвинчук О., Фіщук О., Пасальська Н., Коляда О. Гості, які завітали на ярмарок, залишилися задоволені, дегустуючи наші страви.

В цьому році команда мистецько – технологічного відділення виборола першість у номінації «Запашні щедроти». «Смаковиця по – володимирськи» - це ще одна  можливість вписати сторінку в культурне життя Володимира-Волинського, - міста,  яке ніколи не повинно перестати дивувати, показуючи нові й нові барви свого неповторного шарму.