Уроки людяності і доброти

«Уроки людяності і доброти»

«Вчитель… слово прийшло ще з біблійних віків.

Шлях учительський гіркий і тернистий.

Та, обравши його,  ти працюй і твори,

Як великий Василь Сухомлинський!»

30 вересня 2013 року у коледжі, згідно річного плану виховної роботи, було проведено курсовий захід «Уроки Людяності і Доброти» до 95-річчя від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського, для студентів другого-третього курсів. В змісті заходу студентам було запропоновано заочну подорож сторінками біографії видатного педагога, аналіз його педагогічної спадщини, а також театральні постановки оповідань В.Сухомлинського: «Іменинний обід», «Сліпа дівчинка», «Суниці для Наталі». Слухачі були вражені майстерністю четвертокурсників у театральній грі, їх вмінням переконувати і розповідати. Виховний захід був підкріплений мультимедійною презентацією «В.О.Сухомлинський – Вчитель, Гуманіст, Добротворець. Завершилась заочна подорож переглядом відеофільму «Школа В.О.Сухомлинського»

Слова вдячності за високий рівень проведеного заходу линули для його учасників та гостей з вуст завідувача мистецько-технологічним відділом Хомюк Ірини Володимирівни та голови методичного об’єднання кураторів  студентських груп коледжу Матвейчук Ганни Володимирівни.

Участь у проведенні заходу взяли Курило Оксана, Тарасюк Марія, Ковальчук Софія – студентки 4-Б курсу; Ростопчина Ірина, Романюк Інна – студентки 4-В курсу; Костюк Марія. Новак Яна, Малецька Іванна, Форманюк Оля – студентки 4-Г курсу. Сценарій виховного заходу підготувала викладач педагогіки Катинська Лідія Леонідівна.

З нагоди відзначення 95-річниці від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського в коледжі презентована виставка про його життєвий шлях та педагогічну діяльність, яку організувала викладач педагогіки Листопад Тетяна Миколаївна із студентами 4-Б курсу.

«Серце дітям віддай,

Душу їм розділи

На маленькі, дрібненькі частинки.

Якщо ти педагог,

Й так велів тобі Бог,

Прочитай, що писав Сухомлинський.»