Міжнародний пленер «Колорит-2015»

27 липня в КМЦ нашого міста відбулася підсумкова виставка-вернісаж  живописних пейзажів, виконаних художниками під час міжнародного пленеру, який проходив з 22.06.15 по 28.06.15 і в якому взяли участь всього 16 художників приїжджих з Білорусії та з різних міст України. Всім припали до душі роботи студента Миколаївського коледжу культури і мистецтв – Василя Нікітіна. Серед місцевих художників варті уваги картини Павла Юрчука, випускника спеціальності «образотворче мистецтво» нашого коледжу.

Приємно зазначити, що активну участь у пленері взяла викладач малюнку та живопису – Дембровська Л.Г.,  та її вихованці, студенти 2-А курсу – Стародуб Ірина та Савчук Діана.

Леся Георгіївна представила два живописних полотна олійного живопису на яких зображені квіти «Лілії» та «Жовта троянда», а студенти виконали  творчі завдання, написавши з натури володимирські краєвиди. Організатори пленеру відмітили роботи юних художників та вручили їм  подяки та сертифікати про участь у Міжнародному пленері художників.