Урочиста академія вручення дипломів та сертифікатів за результатами реалізації програми професійної перепідготовки в рамках проєкту «Норвегія-Україна»

19 травня в коледжі відбулась урочиста академія вручення дипломів та сертифікатів за результатами реалізації програми професійної перепідготовки військовослужбовців Збройних сил України, учасників АТО та їх сімей, в рамках проєкту «Норвегія-Україна».

З української сторони проєкт втілює Міжнародний фонд соціальної адаптації, партнером з норвезького боку є NORD університет (місто Будо).  На Волині програму реалізує Волинський національний університет імені Лесі Українки.

Для організації трьохмісячних курсів у місті Володимирі-Волинському до співпраці був залучений Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж імені А.Ю. Кримського.

Урочистий захід розпочався о 17 годині. Куратор проєкту Олена Івашко привітала гостей та учасників курсів.

До вітального слова був запрошений ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось. Він наголосив на важливості таких проєктів для Волині та України.

Привітала із завершенням навчання слухачів курсів координатор проєкту «Норвегія-Україна» від Міжнародного фонду соціальної адаптації Ольга Філіна. Викладачам вона подякувала за професіоналізм та високий рівень проведення занять.

Директор коледжу Микола Савельєв подякував організаторам проєкту за довіру та співпрацю з коледжем.

Ольга Іванків  - директор громадської організації «Центр громадської освіти»,  привітала слухачів із завершенням навчання та побажала реалізації амбітних планів в започаткуванні власної справи.

Слухачам курсів був вручений диплом від імені Королівського міністерства оборони Норвегії і Королівського міністерства закордонних справ Норвегії та сертифікат Волинського національного університету імені Лесі Українки за програмою «Інформаційні технології в малому бізнесі»

 

 

Нагадуємо, що у нашому місті на базі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу заняття  проводили викладачі:

Організаційно-правові засади створення та функціювання малого бізнесу – доцент Іванків Ольга Ярославівна

Інноваційне підприємництво та симуляційне підприємництво – доцент Івашко Олена Анатоліївна

Цифрова трансформація бізнесу – доцент Матвійчук Іванна Олегівна

Основи Web-дизайну – викладач вищої категорії Цьось Василь Анатолійович

Сучасні Web-технології – викладач вищої категорії, викладач - методист Цаль-Цалько Руслан Йосипович

Комп’ютерна графіка та обробка зображень – викладач вищої категорії Поліщук Наталія Володимирівна

Педагоги приємно вражені кількістю позитивних відгуків та теплих слів від слухачів проєкту та щиро дякують за допитливість, позитивний досвід в спілкуванні під час освітнього процесу.