Володимир-Волинський педагогічний фаховий  коледж продовжує співпрацю з американським неприбутковим фондом "Манофф" (програма ENGin)

програма ENGin

"ENGin" - програма підвищення рівня володіння і практикування розмовної англійської мови учнівською та студентською молоддю, що реалізується американським неприбутковим фондом "Манофф".

ENGin поєднує волонтерів-носіїв англійської мови та українських учнів щотижневими розмовними сесіями. Зідзвонюючись із волонтером один-на-один, студенти позбуваються мовного бар’єру, покращують свою розмовну англійську, а також мають можливість познайомитися і подружитися із однолітками з усього світу!

Програма дає можливість спілкуватися з носієм мови протягом години щотижня, а тривалість навчання - необмежена. Представники програми проводять коротке інтерв'ю кожного учня та волонтера, щоб забезпечити безпеку та якість програми. Кожного студента та волонтера перевіряють на відповідність програмі. Потім учасники підбираються на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Після того, як знайдеться пара, ENGin підтримує студентів і волонтерів  протягом усієї їх участі в Програмі за допомогою порад, ресурсів і вирішення проблем.