В коледжі вручили дипломи учасникам проєкту «“Норвегія–Україна”. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

17-го грудня у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів учасникам проєкту «“Норвегія–Україна”. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему». У актовій залі коледжу зібралися організатори, викладачі й учасники проєкту.

У заході взяли участь ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, директор коледжу Микола Савельєв, президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов, заступник голови Волинської ОДА Ігор Чуліпа, депутат Волинської обласної ради, перший заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук, директор ГО «Центр громадської освіти» Ольга Іванків, викладачі коледжу та слухачі курсів перепідготовки.

Модерувала зустріч координатор проєкту, доцент Олена Івашко. Вона розповіла присутнім про особливості проєкту, до якого наш коледж доєднався восени 2021 року. Його мета – професійна перепідготовка цільової групи за цивільними спеціальностями, їхнє працевлаштування та соціальна адаптація. Навчання тривало впродовж трьох місяців, за які слухачам вдалося успішно опанувати спеціальність «Інформаційні системи та технології в малому бізнесі».

Нагадуємо, що від нашого коледжу заняття проводили викладачі: Василь Цьось (основи web-дизайну), Наталія Поліщук (комп’ютерна графіка), Руслан Цаль-Цалько (сучасні web-технології).

Викладачі та дирекція коледжу щиро дякують координаторам за високу довіру та можливість участі в суспільно важливому міжнародному проєкті.