Бібліотека

Великий син великого народу

З метою поглиблення знань студентів про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка, продемонструвати чарівність та волелюбність Шевченкового слова, показати як поет оспівує красу рідного краю, виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив Кобзар 06.03. 2024 року в бібліотеці проведено літературний вечір «Великий син великого народу».

Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

      У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» з 25 листопада по 10 грудня у коледжі було проведено ряд заходів, зокрема: літературна виставка «Я бачу майбутнє без насильства», конкурс плакатів «Молодь проти насильства», презентація: « STOP насильству!» та ін.

«Книга - колективна памʼять» (Г. Сміт)

До Всесвітнього дня  книги та авторського права, який відзначають 23 квітня, був проведений захід «Книг незмірна глибина»

Трішки про Всесвітній день книги та авторського права, який щорічно відзначається 23 квітня.

День бібліотекаря

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек.

Будь у тренді, читай українське!

«Будь у тренді – читай українське» – таким сучасним лозунгом у бібліотеці педколеджу провокують студентів відкривати для себе горизонти якісної вітчизняної літератури. 13 березня у книгозбірні відбувся захід зі співзвучною до лозунгу назвою.