Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Для підготовки цифровиків коледж придбав два сучасні комп’ютерні класи та 3D-принтер

Для якісної підготовки студентів нової ліцензованої спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) коледж за кошти державної освітньої субвенції придбав два нові комп’ютерні класи та 3D-принтер. ПК укомплектовані 4-ядерними процесорами сімейства Intel 10 покоління з ОЗП DDR4 8 ГБ і 16 ГБ та SSD носіями. Кожне робоче місце обладнане аудіо гарнітурною та 4K веб-камерою.

22 грудня техніку оглянули члени Наглядової ради коледжу.

Одним з основних пріоритетів коледжу є підготовка конкурентоспроможних фахівців з високим рівнем професійної компетентності, інтелектуальної активності, соціальної відповідальності, здатних здійснювати як освітню діяльність з цифрових технологій, так і виробничу діяльність з використання цифрових технологій з урахуванням потреб суспільства.

Нова комп’ютерна техніка суттєво пришвидшить технологічні процеси обробки даних при вирішенні навчальних завдань на заняттях з інформатики, об'єктно-орієнтованого та веб-програмування, комп'ютерної графіки, інформаційно-комунікаційних технологій та інших комп’ютерних дисциплін.

3D-принтер Snapmaker 3 в 1 допоможе друкувати просторові моделі.

Нагадуємо, що спеціальність 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) була ліцензована у 2021 році. Для вступу в 2022 році затверджено 25 місць державного замовлення та 5 місць на контракт.

В навчальному закладі працюють висококваліфіковані викладачі комп’ютерних дисциплін, які сформували Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А. Ю. Кримського як освітнє інформаційне середовище, яке відіграє велике значення для інтеграції сучасних інформаційних технологій у процес викладання в школах Володимирщини та Волині.

На досягнутому ми не зупиняємося – в планах реалізувати проєкт фотолабораторії з професійною фото та відеотехнікою та квадрокоптером.

 

Василь Цьось, завідувач мистецько-технологічного відділення

 

Детальніше про спеціальність>>