Екскурсія до Успенського святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря

Теплого, сонячного листопадового дня студенти 3 курсу групи «Є» спеціальності «Дошкільна освіта» Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського разом з керівником групи Зай О.М. доторкнулися до історії та поринули в цікаве історичне минуле Успенського святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря.

 Студенти дізналися звідки походить назва Зимного, почули змістовну та захоплюючу розповідь черниці Павли  про закладений понад тисячу років тому князем Володимиром монастир, про споруди, які знаходяться на території монастиря та найбільшу святиню – чудотворну ікону Божої Матері.  

Очистили та зцілили свою ауру під старовинним чудодійним Дзвоном, який зберігся до наших днів з XVI століття. Унікальний дзвін заввишки майже метр, а важить 700 кілограмів!  

Побували  у печерах Зимненського монастиря, де жили колись перші сподвижники Святої гори та  усамітнювалися для молитви святогірські ченці. З запаленими свічками та щирою духовною молитвою пройшли древніми ходами печери. А ще відвідали святе джерело та спробували цілющої води.

Від перебування у святині душа наповнювалася радістю і благодаттю. Навіть природа раділа разом з нами: небо було чисте та прозоро-блакитне, сонечко сяяло та зігрівало нас якось по-особливому.  Умиротворені та щасливі ми покидали Божу обитель.