Екскурсія учнів 1-В класу ліцею №2 Володимирської міської ради до коледжу

Сьогодні наш коледж відвідали найповажніші гості – учні 1-В класу ліцею №2 Володимирської міської ради. Це їхня перша екскурсія за межами школи, і ми дуже раді, що педагог та діти обрали саме наш навчальний заклад, адже коледж також готує майбутніх вчителів початкових класів.

На затишному подвір’ї діток зустріли екскурсоводи Нина Вікторія та Ничай Василина, студентки 4 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта». З подвір’я добре розгледіли будівлю студентського гуртожитку, спортивний майданчик, дендропарк.   Кожен з учнів отримав перепустку у вигляді кулона із зображенням коледжу. Далі група попрямувала до парадного входу та погруддя Агатангела Кримського - велета української науки, сходознавця, мовознавця, орієнталіста, письменника і перекладача, поліглота, одного з організаторів Академії наук України (1918), ім’я якого носить наш коледж. На фоні пам’ятника та фасаду зробили фото класу.

В приміщенні піднялися старовинними сходами на другий поверх, побачили актову залу, експозиції художніх робіт студентів та відомих художників, якими прикрашені всі стіни, попрямували до музею Агатангела Кримського  - це аудиторія інстальована стендами, які інформують про історію коледжу.

З музею історії перемістились до музею декоративно-прикладного мистецтва. Там нас зустріли викладачі коледжу Мартинюк Леся Георгіївна та Ковальчук Олена Сергіївна, вони як досвідчені педагоги образотворчого мистецтва, перейняли ініціативу екскурсоводів, розповіли про експонати, техніки та історію ДПМ у доступній для дітей формі.

Також діткам показали як студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» вчяться малювати за мольбертами.

На першому поверсі оглянули великий спортзал, стенди «Наша гордість», серед багатьох обличь, діти впізнали вчорашню випускницю, а сьогоднішню вчительку продовженого дня ліцею №2 Володимирської міської ради Місюру Ірину.

На одній зі стін першого поверху учні впізнали військово-патріотичну символіку, а також на спеціальних верстатах маскувальні сітки. До глибини душі зворушує те, що сучасні діти першого класу знають про призначення сіток для маскування, які щоденно плетуться в коледжі для військових.

Всі дітки були слухняними, тому по завершенню екскурсії отримали маленькі солодкі винагороди.

Дякуємо вчительці Оксані Іванівні та учням 1-В, що відвідали наш коледж. Гарно вчіться, будьте мудрими, слухняними та справжніми українцями! Обов’язково повертайтеся з екскурсією, задавайте мудрі запитання, нам ще є, що показати та розказати. Всім мирного неба та спільної Перемоги!

 

Василь Цьось,

завідувач мистецько-технологічного відділення