Художній музей поповнився новими експонатами

На початку нового навчального року художній музей Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського поповнився новим експонатами.

Свої творчі живописні роботи подарували відомі художники: заслужений художник України з Кропивницького – Олександр Охапкін і заслужений художни України, наш земляк з Маневицького району – Василь Красьоха.

Олександр Охапкін учасник цьогорічного міжнародного пленеру «Колорит» у нашому місті. Побував в нашому художньому музеї коледжу, який йому дуже сподобався, про що зробив свій запис в книзі відгуків.
Василь Красьоха проживає в м.Києві. Неодноразово бував у нашому місті. Змальовував архітектурні пам’ятки Володимира і села Зимне. В липні цього року організував виставку живописних робіт в Історичному музеї. Роботи були присвячені історичним місцям, архітектурним пам’яткам на горі Афон. Цю виставку відвідало багато жителів міста. Полотно, яке було подароване музею у ВВПК змальовує його рідне село Хряськ на Маневиччині восени. На більшості його полотен пейзаж займає чільне місце.

 

Студенти коледжу будуть пишатися нашим художником, бо серед них є багато його земляків, уродженців цього славного поліського краю.

Кумецький Олексій Володимирович,

викладач-методист, завідувач художнім музеєм коледжу

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь