Перемога у Всеукраїнській олімпіаді. Ми - лідери з технологічної освіти!

З 24-26 квітня в Уманському  державному педагогічному  університеті імені Павла Тичини проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології». 

Всеукраїнська студентська  олімпіада проводилась як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх педагогів. Учасникам олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» пропонувалися завдання, які складені з урахуванням досягнень у галузі теорії та методики навчання технологій на сучасному етапі, їх розв'язання вимагало  не тільки знання програмового навчального матеріалу, а й опори на загальну професійну культуру майбутніх спеціалістів.

З метою виявлення рівня теоретичної і практичної компетентності майбутніх учителів трудового навчання та  технологій, у програму Всеукраїнської олімпіади були включені такі етапи конкурсу:

• конкурс творчих здобутків студентів;

• розробка плану уроку (відповідно нової програми з трудового навчання);

• проведення фрагменту уроку;

• розробка творчого проекту;

• захист творчого проекту,

• тести з загально-професійної  та практичної підготовки. 

Приємно відзначити, що І місце посіла  студентка Володимир- Волинського  педагогічного коледжу ім. А.Ю.Кримського  4-О Бойко Інна,   Нехай Дмитро виборов почесне  ІІІ місце.


Нагородження студентки 4 курсу Бойко Інни


Нагородження студента 4 курсу Нехая Дмитра

Вперше  відзначено колектив мистецько-технологічного відділення Володимир-Волинського  педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського  Дипломом «Лідер технологічної освіти» та  статуеткою «Ніка», за ґрунтовну підготовку майбутніх  вчителів трудового навчання та технологій.


Вручення дипломому «Лідер технологічної освіти» 

Команду Володимир-Волинського коледжу ім..А.Ю.Кримського  нагороджено Дипломом за композиційну досконалість та відповідність народним традиціям плетених виробів та народної іграшки.  

Щиро вітаємо переможців та їхніх наставників та зичимо усім учасникам олімпіади подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь