Переглянути інформацію для вступника >

Ми - діти твої, Україно!

Всі ми – діти однієї матінки. Вона відома кожному і нехитро зветься нашою державою-ненькою Україною. Немає нічого гіршого, ніж забути про те, хто ми та чиї діти. Наша національна свідомість – це ніби совість, яка виховується та плекається традиціями та звичаями, громадянськими обов’язками та справним їх виконанням або просто за покликом серця та безперечного козацького духу.

Саме з метою виховання громадянської позиції та національної свідомості студентів коледжу, 27 лютого у гуртожитку відбулася виховна година. Цього зимового дня душі студентів наповнилися непереборним бажанням змінювати світ, робити державу кращою, прийшло усвідомлення того, що кожен повинен почати з себе.

Рамками виховної години було передбачено читання патріотичних поезій, виконання українських пісень та бесіди. Захід було проведено для того, щоб розвивати громадські якості особистості: патріотизм, самосвідомість, виховувати любов до Батьківщини, українського народу, державної мови,  розуміти те, що від сумлінної праці й навчання кожного, від усвідомлення себе часткою українського народу залежить майбутнє і сучасне нашої держави. Всі ми повинні берегти і зміцнювати рідну державу, ніколи не забувати про сумний досвід минулого, з оптимізмом дивитися у майбутнє.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь