І ми там були…

На площі перед Національним історико-архітектурним заповідником «Софія Київська» 23 квітня відкрився «VI Всеукраїнський фестиваль писанок». В рамках арт-дійства «Авторська писанка» були презентовані 374 великодніх яйця, розписане вручну художниками з усієї України (загалом заявки на участь у Фестивалі писанок подали понад 1200).

Приємно, що учасниками грандіозного дійства стали наші викладачі Білик О.С., Залуніна В.В., Мартинюк Л.Г. Арт-пероформенс відбувся на найвижчому рівні. Виставку великих писанок  флешмобом відкрили учні київських шкіл, розглядали великодні писанки представники консульств одинадцяти країн, відкривали фестиваль міністр культури України та заступник мера Києва, відбувалися майстер-класи відомих писанкарів.

Писанки з Володимира-Волинського відзначені мистецтвознавцями. Переможцями з 374 було обрано 10 призових місць. Наші дивилися дуже достойно! Чудові враження від арт-дійства залишаться на довго. Нові знайомства, спілкування з однодумцями, мистецький досвід стануть у пригоді у подальшій творчій роботі.

Дякуємо нашим місцевим ЗМІ, які активно зреагували на наші роботи ще до відправлення у Київ, за підтримку  та високу оцінку робіт колегами та студентами, дирекції коледжу за фінансування поїздки.

Теги: 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь