Олімпіада з образотворчого мистецтва

08.03.2023 року у коледжі проведено олімпіаду з образотворчого мистецтва.

Студенти змагалися у двох турах: теоретичному та практичному.

Випробування малюванням та ще й творчого характеру не з легких, адже на протязі двох годин потрібно створити композицію-ілюстрацію до поетичної лірики Тараса Григоровича Шевченка

Найцікавішою для студентів виявилася довільна програма, де композицію можна було виконувати у художній техніці за власним бажанням.

Журі у складі викладачів комісії: Білик О.С., Мартинюк Л.Г., Гусєвої О.Г., Токаревої Т.М., Ковальчук ОС., Залуніної В.В. відмітило кращі роботи студентів та визначило місця:

І місце – Бенько Яна (2-А)

ІІ місце – Микитюк Оксана (3-А), Андрусик Анастасія (2-М)

ІІІ місце- Козлюк Анна (1-М), Болібрух Христина (3-А), Масон Андрій (2-М)

Найоригінальнішою визнано композицію Чак Ангеліни 3-А у довільній програмі, яка виконала ескіз до ліногравюри на тему: «На панщині пшеницю жала»

Олімпіаду підготували та провели викладачі комісії образотворчого мистецтва та окремих методик: Мартинюк Л.Г. – розробка документації до практичного туру, Білик О.С. – підготовка тестів до теоретичного туру, Гусєва О.Г., Брус О.І., Токарева Т.М., Залуніна В.В. - практичний тур. Ковальчук О. С. – провела практичне завдання олімпіади  для студентів 3-Є курсу.

Виставку  виконаних композицій-ілюстрацій оформили студенти 2-М курсу під керівництвом викладачів: Мартинюк Л.Г., Ковальчук О.С. Виставка демонструється на виставковому стенді біля аудиторії № 32. Відкриття виставки відбудеться 9.03.2023 року в рамках проведення  заходу «Мистецтво доступне лише сильним» (Шевченко-художник) з нагоди святкування 209 років до дня народження Великого Кобзаря.

Леся Мартинюк, голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва та окремих методик.