Останні новини

Рейтингові списки на академічну стипендію

Рейтинг успішності  для призначення академічної стипендії на II семестр 2020/2021 навчального року з 1 січня 2021 року

Нові підручники від фонду Ігоря Палиці "Тільки разом"

Напередодні Нового року Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» учергове поповнив книжковий арсенал бібліотеки Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А. Ю. Кримського підручниками Focus 2 та Focus 3 видавництва Pearson Education у рамках освітнього проєкту «Англійська – це просто». Мета проєкту – створити сучасне освітнє середовище для ефективного вивчення студентами коледжу англійської мови засобами навчально-методичних комплексів Focus.

Правила прийому до коледжу у 2021 році

Вступна кампанія відбувається на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до статті 44 Закону України «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 року №1556-VII,  до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2021 році (далі – Умови прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 30.10.2020 № 1342., Правил прийому до Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю. Кримського Волинської обласної ради та інших нормативних актів, які регламентують роботу приймальної комісії.

Батьківські збори першокурсників відбулися online

5 грудня в коледжі збори-онлайн були проведені для батьків першокурсників.

Одним із найважливіших завдань педагогічного колективу коледжу є залучення батьківської громадськості до співпраці з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку студентів, поліпшення освітнього процесу в закладі в цілому.

Науково-теоретична конференція, присвячена 150-ій річниці від дня народження Агатангела Кримського

15 січня 2021 року Україна і світ відзначатиме 150 років від дня народження Агатагнела Кримського – всесвітньо відомого мовознавця, історика, орієнталіста, перекладача, письменника, одного із організаторів Академії наук України.

03 грудня 2020 року у стінах коледжу, що носить ім’я славетного науковця, відбулася онлайн конференція, що зібрала науковців, викладачів та студентів закладів освіти нашого краю.

Сторінки