Розділ Ц(П)К викладачів природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик

Предметна (циклова) комісія викладачів природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик

   Предметна комісія працює над впровадженням інноваційних технологій у викладанні предметів природничого циклу, формуванням потреби ведення здорового способу життя – при викладанні фізичного виховання.

Очолює комісію випускниця біологічного факультету Львівського державного університету імені І. Франка, викладач-методист Палій Алла Миколаївна.

Урок мужності «Героїчна оборона Донецького аеропорту»

9 грудня 2021 року у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю. Кримського пройшов урок мужності та вшанування  пам’яті  загиблих захисників Донецького аеропорту.

Обираємо здоров'я

28 жовтня, в рамках тижня циклової комісії викладачів природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик відбувся флешмоб «Обираємо здоров’я» для студентів коледжу та їх наставників, а також було організовано фітовітальню, де викладачі поласували вітамінними смаколиками і та продемонстрували свої знання з біології.

Зустріч з волейболу між викладачами та студентами

26 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик відбулася товариська зустріч з волейболу між викладачами коледжу та представниками студентською ради.
Після завершення зустрічі, яка складалася з трьох волейбольних партій, команда викладачів подякувала студентам за гру.

Екоквест «Природні скарби Слов’янського парку»

26 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик у Слов’янському парку відбувся мотузковий екоквест «Природні скарби Слов’янського парку».
В даному заході приймали участь студенти 1-А та 1-Є груп.

Кінезіологічні вправи – ефективний засіб активізації рухової та розумової діяльності

25 жовтня в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик проведений захід «Кінезіологічні вправи – ефективний засіб активізації рухової та розумової діяльності».

З Днем захисників і захисниць України!

З нагоди «Дня захисників і захисниць України» та з метою військово-патріотичного виховання молоді, 12 жовтня 2021 року в педагогічному коледжі відбулась зустріч з військовослужбовцями 39 зенітно-ракетного полку. Студенти отримали багато корисної інформації стосовно служби у Збройних силах України.

Підсумки предмету «Захист України» - 2021

Підводячи підсумки вивчення предмета «Захист України»  у 2020/2021 навчальному році,  можна твердо сказати, що програма виконана в повному обсязі.

Сторінки