Круглий стіл «Перші кроки на професійній ниві»

Від правильного виховання дітей залежить добробут усього народу. (Джон Локк) 

Змінюються покоління учнів, встановлюються напрацьовані десятиліттями і апробуються нові виховні системи й методики, але тема виховання в освіті завжди лишається актуальною. Життєві цінності та творчий спосіб мислення  мають таке ж значення  як знання та вивчення  традиційних предметів. Студенти 2-В курсу  починають пробувати свої сили на педагогічній ниві з   позакласної  і позашкільної   виховної  практики  в 1-2 класах ЗОШ №3.   

Із зміною зовнішнього середовища, ідеології, технічного прогресу виховний процес потребує постійного оновлення методології виховання. Саме з метою активізації творчого мислення студентів, формування професійних  компетентностей в межах заходів тижня циклової комісії природничих дисциплін, фізичного виховання та окремих методик  27.10.21 під керівництвом методиста Черниченець  А. У. з групою 2-В було проведено круглий стіл щодо аналізу  проведення педагогічної практики  «Перші кроки на професійній ниві».  Модератором зустрічі була студентка цієї ж групи Боць С. На заході була присутня заступник директора з навчально-виробничої практики   Пелех О.П. 

Студенти обговорили питання педагогічної діагностики, інноватики, риторики, дослідницької роботи. В ході обговорення студенти підняли проблемні питання та аналізували власну роботу, давали рекомендації та робили висновки. 

Обговорення за круглим столом пройшло за активної участі всіх учасників. Кожен студент окреслив для себе  питання для подальшого формування професійних компетентностей.  

Результатом навчання та проведення педагогічної практики в коледжі  має бути формування свого неповторного погляду на світ, своєї позиції, свого творчого «я». Саме такий вчитель потрібен сучасній школі.   

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь