Розділ ЦК викладачів музичного мистецтва та окремих методик

Про циклову комісію викладачів музичного мистецтва та окремих методик

У складі комісії працює 20 викладачів. З них: 3 – викладача-методиста, 4 – старші-викладачі, 14 – викладачів вищої категорії, 1– викладач першої категорії, 2 – викладачі другої категорії. В цикловій комісії працює відмінник освіти України Пасієвич Т.О.

Олімпіада з навчальної дисципліни «Музичне мистецтво з методикою навчання»

Для здобувачів освіти 3 курсів «Початкова освіта» 24.04.2024 було проведено олімпіаду з навчальної дисципліни «Музичне мистецтво з методикою навчання» з метою сприяння розвитку та реалізації музично-педагогічних здібностей. Олімпіада проведена під керівництвом Стегній Т.А., Сурмик С.С.

Перегляд робіт на образотворчому мистецтві – стимул до творчості та активності у пізнанні

Одним з найважливіших методів контролю навчальних досягнень  прийнято вважати спостереження за навчальною діяльністю студентів. Він дає змогу скласти уявлення про пізнавальні можливості здобувача освіти, його ставлення до оволодіння знаннями, рівень самопідготовки тощо.

Гармонія творчості та майстерності від Лесі Мартинюк та її вихованців

25 березня в культурно-мистецькому центрі міста Володимира викладач, художниця, голова циклової комісії  викладачів образотворчого мистецтва та окремих методик Леся Мартинюк представила спільну виставку власних робіт та робіт своїх вихованців спеціальності

Мистецька родина

Для студентів випускних груп, стало вже традиційним проведення виховних годин у колі друзів, на яких вони мають нагоду зустрітися, поспілкуватися з студентами нового набору - першокурсниками, а ще поділитися досвідом в навчанні.

Вокальні, музичні та хореографічні здобутки студентів відділення Початкової та дошкільної освіти

Ми пишаємось нашими талановитими студентами їх вокальними та музичними здобутками. Велика шана їх наставникам.

«Я Артист України». Перемога у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв.

Викладачі та студенти ВКНЗ «Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського» привезли найвищі нагороди та відзнаки з Всеукраїнського конкурсу «Я Артист України».

Міжнародний день музики

       Музика не старіє, вона буде жити стільки, скільки буде існувати людина. У перший день жовтня відзначають Міжнародний день музики. Це свято проходить щорічно в усьому світі чудовими концертами, за участю кращих артистів і художніх колективів.

Новини з музкорпусу

З ініціативи голови ПЦК музичного мистецтва та окремих методик Т.А.Табаченко оновлено стенд гурткової роботи у музичному корпусі. Також започатковано випуск щомісячного календаря музичних подій, за який відповідає Подзізей М.М.

Студенти з цікавістю розглядають фото-звіт та розширюють свій музичний кругозір.

Сторінки