Запрошуєму абітурієнтів на підготовчі курси.

Початок підготовчих курсів 23.05.2022 року.

Володимир-Волинський педагогічний фаховий коледж ім. А.Ю.Кримського оголосив прийом на курси з підготовки до вступу в заклад. Курси передбачають навчання потенційних абітурієнтів української мови та математики (дисциплін, з яких складатимуться випробування в час прийому на навчання) в обсязі по 75 академічних годин із кожного предмета. Формат курсів очно-дистанційний. Чи варто проходити курс? Наскільки велика користь від проходження курсу? Такі питання виникають у чималої кількості дев’ятикласників, що в подальшому планують пов’язати свою долю з Володимир-Волинським педагогічних фаховим коледжем ім. А.Ю.Кримського.

 

Зареєструватися

 

 

У першу чергу, як говорить латинський афоризм, «scientia est potentia» (знання – це сила). Здобуття знаннь від іншого вчителя, з іншими баченнями та підходами, іншими вимогами та способом спілкування, завжди сприяє якісному формуванню компетентностей.

По-друге, математики та рідної мови навчатимуть викладачі, що є авторами завдань, які будуть використовуватися під час вступних випробувань. Схожі та аналогічні завдання використовуватимуться під час навчання.

Останнє і головне: згідно з умовами прийому рейтинговий бал абітурієнта, крім балів за вступні випробування та якість документа про освіту, може містити 10 додаткових балів за проходження курсів із підготовки до вступу в заклад. Додаткові бали можуть становити до 10% загального рейтингового балу абітурієнта, а це чимало в умовах, коли в рейтинговому списку часто вагу має кожен бал.

 

Зареєструватися

Теги: