Мистецька родина

Для студентів випускних груп, стало вже традиційним проведення виховних годин у колі друзів, на яких вони мають нагоду зустрітися, поспілкуватися з студентами нового набору - першокурсниками, а ще поділитися досвідом в навчанні. Це відповідальна місія для випускної групи: по-перше заставляє проаналізувати свої позитивні результати здобуті за роки навчання, по-друге представити себе як майбутніх вчителів, на яких сьогодні суспільство покладає великі надії.

Отож, 28 жовтня, зустрічалися групи 1-М та 2-М спеціальності «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та реставрація» Термін навчання два роки, а скільки всього встигли навчитися! Малювати, ліпити, розписувати петриківським розписом, виготовляти композиції у різних сучасних техніках, писати писанки та багато іншого. А найцікавіше – навчилися проводити гурткові заняття для дітей з мистецтва.

Щоб «першачки» зрозуміли особливості та відчули радість студентського життя сповна, зустріч вирішили організувати у затишній рідній аудиторії 30. Тепла, невимушена атмосфера сприяла відвертому  спілкуванню.

 Кожен студент з групи  2-М розповів  цікаві історії  які відбувалися  за час навчання і запам’яталися : перша виставка, перший іспит, малювання куба у перспективному скороченні, виконання витинанок, свято української хустки, фотосесія до дня вишиванки, пізнавальні екскурсії до майстерень місцевих майстрів та художників, а ще багато участей  у конкурсах! Найбільш хвилюючою була підготовка до онлайн участі у ІІ Міжнародному  етнографічному конкурсу у місті Києві, де перепліталися емоції, відповідальність, наполеглива праця, аналіз помилок і радість перемоги! У Всеукраїнському конкурсі «Мереживні вірші» взяли участь семеро студентів, диплом ІІ ступеня отримала Криворука Лариса. Обласний конкурс «Великоднє диво» порадував дипломами І та ІІ ступеня, щасливими власницями яких стали Берянич Марійка та Корецька Софія!

Дуже незвичним, але таким доречним вступом до теми зустрічі став початок, своєрідний пролог – відео-презентація досягнень студентів,  що займаються у гуртку студії писанкарів «Золотий оберіг». Жива розповідь та ілюстрація можливостей навчання зацікавила юних художників з 1-М, їхні оченята загорілися, а в серце запала іскорка бажання вчитися, а головне впевненість у тому що вони зробили правильний вибір, ставши студентами нашого коледжу.

Не забули про символічну посвяту у юні художники, солодкий стіл, веселі ігри та забави на теми мистецтва, наприклад конкурс «намалюй пісню»

Зустріч підходила до кінця, а учасники все не хотіли розходитися. Спілкувалися, обмінювалися враженнями, будували плани на майбутнє. А на думку приходили рядки видатного художника Михайла Бойчука, прочитані на зустрічі,  як  улюблений девіз  студентів 2-М «Коли кінчається зима і на провесні з’являються  квіти, їх небагато, але ми знаємо, що прийде весна і квітів буде тисячі»

Тож побажаємо широких обріїв і гарної творчої долі мистеццькій родині спеціальності образотворче мистецтво.

З повагою Леся Мартинюк