Свято останнього дзвоника. Відео.

Урочисте і радісне, трепетне і зворушливе Свято останнього дзвоника.

Сьогодні воно відбулось у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі імені А.Ю. Кримського. Творчі, креативні, цілеспрямовані і наполегливі випускники починають свій професійний шлях.

Першими наших випускників привітали найближчі та найдорожчі порадники і наставники – керівники студентських груп, теплими, щирими були їхні настанови. У першу чергу своїм вихованцям вони бажали  не зупинятись на досягнутому, впевнено іти вперед, бути мудрими і обов’язково пам’ятати alma-mater.

До студентів звернувся народний депутат України, голова наглядової ради коледжу Ігор Гузь, який порадив їм ставити перед собою амбітні цілі і досягати їх. Анатолій Цьось, ректор національного університету імені Лесі Українки, запросив випускників продовжити навчання в цьому шанованому навчальному закладі.

Ігор Пальонка, міський голова і Ярослав Матвійчук, депутат Волинської обласної ради, побажали удачі на професійному шляху.

Микола Савельєв, директор коледжу, на завершення свята, підводячи підсумки навчального року, що закінчується, побажав всім причетним до цього свята величезних успіхів, правильного вибору і постійного руху вперед.

Нехай останній дзвоник пролунає!