Переглянути інформацію для вступника >

Навчальна евакуація у студентському гуртожитку

18 березня 2021 року з 20.00 до 21.00 години у студентському гуртожитку Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського  Волинської обласної ради  проводилося тренування з евакуації і гасіння умовної пожежі.

Навчання відбулися з метою підтримки на сучасному рівні професійної і психофізіологічної готовності учасників освітнього процесу та працівників коледжу, необхідної для здійснення успішних дій з евакуації, запобігання розвитку пожежі, її локалізації і ліквідації, а також навчання порядку і правилам взаємодії персоналу коледжу з 7 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області.

Відповідальним за підготовку та проведення тренування був призначений фахівець з питань цивільного захисту Бичків В.Д., який організував взаємодію та узгодив дії з представниками 7 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області.  

Завідувач студентського гуртожитку Власенко В.М. забезпечив підготовку приміщення гуртожитку до виконання заходів з евакуації та провів інструктаж чергових гуртожитку та старостів поверхів, щодо їх дій у разі отримання сигналу «Пожежа».

За легендою навчань, пожежа трапилась у 403-й кімнаті  4-го поверху студентського гуртожитку.  У визначений час чергова гуртожитку Мишко Н.О. повідомила про умовну пожежу та кількість студентів за номером "101" на пульт рятувальникам та подала сигнал на евакуацію.

Тренування показало, що персонал та студенти коледжу володіють необхідними знаннями та навичками щодо дій у разі отримання сигналу «Пожежа». Студенти проявили дисциплінованість, злагодженість дій і вміння мобілізуватись у моменти виникнення надзвичайних ситуацій.

Активну участь у проведенні тренування з евакуації і гасіння умовної пожежі у студентському гуртожитку проявили наступні студенти: Лавринюк В. (1-О), Рудчик В. (2-Т), Войтюк Л. (1-Г), Кузьмич І. (1-Є).

Фото Василя Цьося.

Фахівець з питань цивільного захисту Бичків В.Д.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь