Переглянути інформацію для вступника >

Разом для найкращого Інтернету

Студенти та викладачі Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу Ім. А. Ю. Кримського вже не вперше прийняли участь у заходах з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету Програми академій Cisco та провідних університетів України за підтримки Інституту модернізації змісту освіти.

З 1 лютого до 1 березня 2021 тестували безпечність своєї поведінки в цифровому світі, перевіряли знання основних термінів з кібербезпеки та отримали іменні сертифікати

9 лютого 2021 року у світі відзначали День безпечного інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого інтернету».

Цю подію запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.

День безпечного інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом (більше ніж 170 країн). В Україні до заходу офіційно долучилися понад 1700 закладів освіти, бібліотек, молодіжних центрів, громадських організацій, органів влади, медіа та бізнесових організацій в усіх областях України. Понад 170 000 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в інтернеті.

 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь