Вокальні, музичні та хореографічні здобутки студентів відділення Початкової та дошкільної освіти

Ми пишаємось нашими талановитими студентами їх вокальними та музичними здобутками. Велика шана їх наставникам.

Цього року циклова комісія музичного мистецтва та окремих методик дуже багата на творчі здобутки. Студенти коледжу дуже активно брали участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, де займали почесні призові місця.

Серед призерів колективи Ансамбль народної музики (керівник Семенюк Н.В., концертмейстер Махніцька В.В.).

Взяли участь у Міжнародному конкурсі «Golden talents» (Іспанія) – ІІ місце, Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» – ІІІ місце та Міжнародному конкурсі «Winter melody» (Словакія) – ІІ місце. У склад ансамблю входять студенти та викладачі коледжу.

Також нагороди здобув «Ансамбль баяністів» (керівник Семенюк Н.В.) у конкурсах: Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія» – ІІІ місце та Міжнародному конкурсі «Winter melody» (Словакія) – ІІІ місце.

У Міжнародному фестивалі-конкурсі «Різдвяна зірка» відзначились і наші вокалісти: студентка 4 курсу Холонівець Анастасія (викладач Табаченко Т.А.)  і студентка 3 курсу Лащівська Дарина (викладач Махніцька В.В.) здобувши дипломи лауреатів І ступеня у номінації «Естрадний вокал». І це ще не всі наші творчі здобутки.

24 жовтня 2020 року в м. Києві пройшов дистанційний Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Мелодія моєї мрії» де хореографічний колектив «Юність» (керівник Олексюк Д.В.) став лауреатом І премії з композицією українського народного танцю «Плескач». Та у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Golden Fest» цей колектив зайняв почесне ІІІ місце фестивалю.

Бажаємо нашим студентам та їх наставникам творчих здобутків і нових перемог!