Перемога у конкурсі від OSCE Project Co-ordinator in Ukraine

Студенти 2-Р та 4-Р курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» стали переможцями студентського конкурсу «Я проти торгівлі людьми» у номінації «За активність», який організував OSCE Project Co-ordinator in Ukraine. Результати конкурсу було оголошено на онлайн-зустрічі з учасниками.

Студенти коледжу підготували тематичні відеоролики.

«Я не товар, щоб мною торгувати». Саме таку назву має відеопроект, підготовлений Власюк О., Воєводою М. та Войчук А.

«Торгівля людьми  в сучасному світі є одним  із найбрутальніших масових порушень прав і свобод людини... Суспільна  загроза торгівлі людьми, як надзвичайно небезпечного злочину, полягає в посяганні на невід’ємні  права людини –право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний  вибір місця проживання, а інколи  і право на життя. Ми проти рабства!» - говорять дівчата.

Другий відеоролик під назвою "Нові раби" підготувала Голян Єлизавета, студентка 4-Р курсу.

"Скажемо - НІ! Торгівлі людьми!" - третій проект четвертокурсниць Сіліч А., Мазурок Б., Кравчик К., Яношук К. та Глух Т.

"Здається досить дивним, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі. На превеликий жаль, і зараз, мільйони людей у світі перебувають у рабстві. Звичайно, «нові раби» не носять кайданів, їх не пропонують відкрито на ринках, як то було у прадавні часи, на них ніхто не має легальних прав, тому що у всіх країнах рабство заборонено. Тим не менш, люди перетворюються на «товар», який можна продавати і купувати, використовувати як завгодно, а потім викидати як непотріб. Тому торгівля людьми вважається сучасною формою рабства, і розглядається на міжнародному рівні як злочин, що карається законом.

Зупинимо торгівлю людьми разом!" - діляться думками дівчата.

Дякуємо координаторам проектів ОБСЄ за можливість долучитись до вирішення актуальної проблеми у сучасному суспільстві "Торгівля людьми".