Пед-уха - 2011

15 жовтня на території ставів с. Русів Володимир-Волинського району відбувся ІІІ чемпіонат з лову хижої риби спінінгом з берега серед педагогічних працівників Волинської області.

 У змаганнях взяли участь 11 команд, які представляли Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського, Луцький педагогічний коледж, Володимир-Волинський агротехнічний коледж, Нововолинський електромеханічний коледж, Луцький інститут розвитку людини, Луцький коледж рекреаційних технологій і права, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Луцький національний технічний університет, Володимир-Волинський районний відділ освіти.

 Погода у цей день не балувала спортсменів. Початок першого туру відбувався під потужну зливу, яка, правда, не завадила вилову десятка щук та шести окунів. В час перерви між турами погода ніби почала налагоджуватися, навіть виглянуло сонечко… та важки свинцеві хмари, які за кілька хвилин після старту другого туру накрили зону змагань, «порадували» спортсменів дощем зі снігом, що стало, напевно, визначальним, адже кількість виловлених у другому турі риб на порядок була меншою за перший.

За результатами двох турів переможці визначилися наступним чином:

У командному заліку:

І місце – Луцький інститут розвитку людини;

ІІ місце – Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю.Кримського;

ІІІ місце – Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти.

В особистому заліку:

І місце – Савельєв Микола, директор ВВПК;

ІІ місце – Карпюк Роман, директор ЛІРоЛ;

ІІІ місце – Чубай Іван, працівник ЛПК.

У номінації «Найбільша щука» переміг Вознюк Володимир, працівник ВІППО.

У номінації «Найбільший окунь» - Мишко Юрій, помічник ректора ЛІРоЛ.

Всі учасники змагань були нагороджені почесними дипломами активних учасників, а наглядова рада та профспілкові комітети працівників та студентів Володимир-Волинського педагогічного коледжу почастували спортсменів смачною юшкою та шашликами.