Батьківські збори першокурсників відбулися online

5 грудня в коледжі збори-онлайн були проведені для батьків першокурсників.

Одним із найважливіших завдань педагогічного колективу коледжу є залучення батьківської громадськості до співпраці з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку студентів, поліпшення освітнього процесу в закладі в цілому.

Ефективним інструментом забезпечення якісної співпраці з батьками є креативний підхід до її організації. Сьогодні, в час карантинних обмежень, коли заборонені зібрання понад 20 осіб і навчання проходить у змішаному форматі, найбільш прийнятним став варіант онлайн-зустрічі з батьківською громадою. І це виправдало себе. У пригоді став наявний досвід організації масових заходів засобами електронних ресурсів Google Meet та Zoom. Якщо на збори у коледж, як правило, приїжджало не більше 50% батьків, то на онлайн-зібранні присутніх було понад 90%. Розмова велася жваво: обговорювались питання організації освітнього процесу, успішності та відвідування занять, організації харчування, зайнятості дітей у позанавчальний час, проживання у гуртожитку. Батьки задавали запитання членам дирекції, завідувачам відділень, практичному психологу, керівникам груп. Слід відзначити, що у такому форматі їм було простіше висловлюватись, вони були більш відвертими, говорили про те, що наболіло: про труднощі в адаптації до нових умов навчання та самостійного життя, вирішення побутових проблем у гуртожитку тощо. Разом з тим були висловлені слова вдячності за створення сприятливого освітнього середовища для навчання студентів.

Сьогодення вимагає змін в усьому і педагогічний колектив коледжу докладає максимум зусиль, щоб ті форми роботи, які ми використовуємо, приносили максимально позитивний результат.

Всього оцінок: 21

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь