З 23 листопада коледж повертається до змішаної форми навчання

Відповідно до наказу №168 від 17.11.2020 коледж повертається до змішаної форми навчання з 23 листопада 2020 року.

Текст наказу:

«Відповідно до змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2», постановою КМУ від 11 листопада 2020 р. № 1100, листа Міністерства освіти і науки України від 13.11.2020 №1/9-626, враховуючи епідеміологічну ситуацію, що склалася у місті Володимирі-Волинському та серед працівників і студентів коледжу, керуючись рішенням педагогічної ради коледжу від 16.11.2020 (Протокол №3),

НАКАЗУЮ:

1. З 23 листопада 2020 року дозволити здобувачам освіти відвідувати заняття у навчальних приміщеннях коледжу.

2. Навчальні заняття у коледжі проводити за змішаною формою навчання відповідно до вимог Тимчасового положення про організацію освітнього процесу у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю.Кримського Волинської обласної ради, визначених для помаранчевого рівня протиепідемічної небезпеки.

3. Під час очної організації освітньої діяльності кількість здобувачів освіти в аудиторії не може перевищувати 20 осіб.

4. Виключно за очною формою можуть викладатися курси, що передбачають використання спеціалізованих аудиторій і кабінетів з поділом групи на 2-3 підгрупи.

5. Учасникам освітнього процесу неухильно дотримуватися вимог Урядових рішень щодо запровадження посилених протиепідемічних заходів під час перебування осіб у навчальних корпусах та гуртожитку:

5.1. Продовжити заборону доступу сторонніх осіб до навчальних приміщень коледжу;

5.2. Продовжити заборону доступу сторонніх осіб до приміщень гуртожитку.

6. Заборонити проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб учасників освітнього процесу, крім заходів, необхідних для забезпечення функціонування коледжу в цілому - засідання педагогічної, адміністративної та методичної рад.

7. Заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Пелеху О.М. забезпечити регулярну дезінфекцію приміщень навчальних корпусів та гуртожитку, дотримання протиепідемічних заходів щодо попередження розповсюдження захворювання на коронавірусну хворобу (СОУЮ-19).

8. Контроль покласти на заступника з навчальної роботи О.О. Юринця.

Теги: