Навчальна евакуація

Фотоальбом: 

12 грудня 2019 року були проведенні тренування з евакуації людей і гасіння умовної пожежі у студентському гуртожитку за адресою Устилузька, 44.

Завідувач гуртожитком В.М. Власенко забезпечив підготовку приміщення гуртожитку до виконання заходів з евакуації та провів інструктажі черговим гуртожитку та старостам поверхів, щодо дій у разі отримання сигналу «Пожежа».

Відповідальний В. Д. Бичків, фахівець з питань цивільного захисту, організував взаємодію та узгодив дії з фахівцями Володимир-Волинського МРВ УДСНС України у Волинській області.

Навчання провели у зв’язку з трагічними подіями в одеському коледжі.

Вахтер повідомила про умовну пожежу та кількість студентів за номером "101" на пульт рятувальникам. За легендою навчань, пожежа трапилась на 4-му поверсі, у 403-й кімнаті.

Пожежники оперативно приїхали за 3 хвилини.

У навчальному закладі подібні відпрацювання проводяться постійно, одне було на початку навчального року, але під час навчального процесу.

Це навчання позапланове, тому що проводиться у студентському гуртожитку, де цілодобово знаходяться люди. Евакуація пройшла добре: ми вклались у часові показники”, – розповів Віталій Бичків, провідний спеціаліст з питань цивільного захисту вишу.

Студентів перерахували, опісля чого провели профілактично-виховну бесіду для попередження виникнення паніки у подібних випадках.

Учасники навчально-виховного процесу та працівники коледжу, під час навчань, продемонстрували високу професійну та психофізіологічну готовність до успішних дій з евакуації та взаємодії персоналу коледжу з підрозділами ДСНС.

Всього оцінок: 144

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь