Квест з нагоди Дня української писемності та мови

05 листопада в коледжі було проведено квест «Слово до слова – зложиться мова» з нагоди Дня української писемності та мови, який відзначаємо щорічно 09 листопада. Мета квесту полягала в залученні студентів до активної пізнавальної діяльності, забезпеченні самовираження і саморозвитку кожного учасника, вихованні вміння працювати в команді.

Змагалися студенти перших курсів. На кожній станції учасники отримували кілька завдань, які стосувалися української мови та літератури. Виконавши всі завдання, команда отримувала підказку і вирушала далі. Під час захопливої мандрівки лабіринтами мови – станціями –  «Алфавітний покажчик», «Фразеологічна», «Мовознавча», «Анаграми», «Пісні-перевертні» та «Чарівна скринька», першокурсники переконалися наскільки важливо дбати про чистоту рідної мови, адже вона - це найбільше духовне надбання нашого народу.

Квест підготувала і провела викладач Зілюк Наталія Володимирівна, активно допомагали в організації гри викладачі Просова Неля Іванівна,  Сулімова Лілія Олександрівна, Павлюк Лідія Вікторівна, Лахманець Тетяна Володимирівна, Шостак Ольга Василівна, Карпук Тамара Анастасівна.

Перемогу здобула команда 1-В у складі: Глинянчук Юлії, Костюк Оксани, Міщинського Антона, Пашинської Світлани, Левчук Анастасії. Студенти продемонстрували  високий рівень знань з української мови, кмітливість, наполегливість, вміння швидко орієнтуватися в мовному матеріалі.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!!!

 

Всього оцінок: 70

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь