Свято Першого дзвоника

У коледжі відбулося ювілейне вісімдесяте свято Першого дзвоника. Святкова лінійка розпочалася з віршованих слів ведучих.

Під оплески запросили першокурсників, які, за традицією, пройшлися з кураторами під вишитими рушниками.

Зустрічали: 1-А з керівником групи Шахраюком Богданом Степановичем, 1-Б з керівником групи Зілюк Наталією Володимирівною, 1-В з керівником групи Лахманець Тетяною Володимирівною, 1-Г з керівником групи Черничинець Аллою Улянівною, 1-О з керівником групи Вітрук Ольгою Ананіївною, 1-Т з керівником групи Цибульською Оленою Валеріївною, 1-Р з керівником групи Подворнюк Ольгою Олександрівною, 1-Є з керівником групи Левицькою Аліною Анатоліївною, 1-Д з керівником групи Сєровою Людмилою Віталіївною

Відкрив свято директор коледжу Микола Григорович Савельєв Державним Гімном України.

Почесне право покласти квіти до меморіальної дошки героям Небесної Сотні  було надано кращим студентам коледжу:  Драголюку Вячеславу та Кобак Оксані

До вітального слова був запрошений міський голова Петро Данилович Саганюк.

Було надано слово наймолодшим - студентам першого курсу Місюрі Ірині та Пелеху Роману для оголошення клятви першокурсника.

Урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року завершилась святковим флеш мобом, до 80-річчя коледжу та Державним Гімном України.

Фотоальбом: