Участь у Х-тій ювілейній регіональній студентській олімпіаді з геометричного моделювання на ПЕОМ

14 березня у місті Рівне на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбулася Х-та ювілейна регіональна  студентська олімпіада з геометричного моделювання на ПЕОМ.

В олімпіаді взяли участь 23 представники закладів вищої освіти. Спробували свої сили і наші  студенти мистецько-технологічного відділу 4-О курсу - Мараховський Богдан Віталійович та Альохін Олександр Андрійович при підтримці викладача-наставника Сівака Віктора Миколайовича.


Організатори заходу

Завданням олімпіади було: за робочим кресленням деталі «Корпус» змоделювати її тривимірну модель. Програми для виконання завдань: AutoCAD, KOMПAC, Solid Works, Inventor.

Серед учасників олімпіади наші студенти посіли відповідно 7-ме та 11-те місця. Це досить хороший результат, адже вони змагались із представниками технічних навчальних закладів, серед яких не тільки коледжі, а й університети. 


Учасники олімпіади

Будемо надіятися, що це лише початок наших спільних здобутків та перемог.

Більше фото можна переглянути у фотоальбомі.

Сівак  В.М.,

викладач циклової комісії трудового навчання та технологій

Актуально

Спеціальність 014 «Середня освіта (Трудове навчання та технології)» відкриває для юних людей необмежені можливості в самореалізації. Детальніше з перевагами даного фаху можна ознайомитися за посиланням.

Всього оцінок: 76

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь