Заграва над Прип’яттю

26 квітня 1986 року світ став свідком однією з найжахливіших катастроф в історії людства. Цьогоріч минуло 32 року від дня страшної трагедії.

Цей  урок, ми ніколи не повинні забувати. Надто гіркий урок втрат, урок мужності і стійкості водночас.

Студенти 2-Є курсу разом із керівником групи Сурмик Світланою Сергіївною підготували та провели відкритий виховний захід. Розповіли про наслідки аварії на ЧАЕС для України та світу, про подвиг героїв-ліквідаторів та про сучасне життя у зоні відчуження.

Ведучими на заході були: Бицюк Тетяна, Геч Ольга, Лабай Анастасія, Михальчук Тетяна, Олесюк Галина, Півень Олена, Проц Каріна, Сачук Ольга, Теребейчик Оксана. Кінах Юлія підготувала мультимедійну презентацію, яка яскраво доповнила виступи студентів. А розповідь викладача Сєрової Людмили Віталіївни про роботу вихователем влітку 1986 року з дітьми-чорнобильцями став зворушливим доповненням до хвилюючої атмосфери заходу. Затамувавши подих, всі слухали проникливе виконання пісні «Чорнобильська біда» у виконанні Півень Олени.

Після цього заходу ми зрозуміли, що бути вірним обов’язку у лихі часи – велика справа. Подолання трагедії планетарних масштабів вимагало від тих, хто віч-на-віч опинився з вогнем і радіацією надлюдських зусиль, безприкладної мужності та жертовності. І такий злет людського духу здійснили звичайні наші українські люди. 

С.С. Сурмик,

керівник групи 2-Є

Фотоальбом: 

Подібні публікації