Як «Кримчани» Одесу відкривали

Ось і закінчилась відповідальна і дуже важлива частина навчання для студентів 4-го курсу – переддипломна практика. Але по-особливому вона закінчилась для окремих студентів спеціальності «Технологічна освіта».

Під керівництвом викладача фахових дисциплін Вітрук Ольги Ананіївни, студенти: Татарчук Олег (4-Т), Чудінович Вікторія та Нечипорук Ольга (4-О) показували свою майстерність, талановитість та умілість студентам «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського». Майстер-класи проводили на базі найбільш титулованої художньої школи України – школи «Кастанді», міста Одеси.

Це перша практика такої співпраці та товариства між університетом на коледжем. В рамках проведення семінару-практикуму «Народні ремесла, який проводився на художньо-графічному факультеті «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» Чудінович Вікторія провела майстер клас з об’ємної витинанки для студентів та учнів школи. Ничипорук Ольга продемонструвала послідовність виготовлення народної ляльки, а Татарчук Олег запропонував спробувати виготовити вироби в техніці «Орігамі». Вітрук Ольга Ананівна провела майстер-клас з обробки конструкційних матеріалів.

Студенти показали ґрунтовну і відповідальну підготовку до майстер-класів, гарно взаємодіяли з аудиторією, яка складалась не тільки зі студентів, а й з талановитих учнів художньої  школи, яка справила не аби яке враження. Велика кількість художніх творів, створених у найрізноманітніших стилях, використання нетрадиційних матеріалів, унікальне поєднання непоєднуваних речей – це найголовніша особливість школи «Кастанді». Недаремно її позиціонують як найкращу в країні.

По завершенню майстер-класів, декан «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» Тетяна Анатоліївна Пєтухова вручила сертифікати учасників семінару-практикуму «Народні ремесла», та для волинських гостей була організована екскурсія у стінах університету та школи.

Дякуємо декану «Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» Тетяні Анатоліївні та адміністрації Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.. А.Ю. Кримського за організацію сумісної практики. Надіємось на подальшу співпрацю.

Всього оцінок: 330

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь