Викладачі коледжу взяли активну участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених, студентів та аспірантів

У середу, 25 жовтня, у конференц-залі бібліотеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, студентів та аспірантів «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук».

Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю.Кримського гідно представили викладачі Богдан Жулковський та Василь Цьось, котрі виступили з доповідями "Сирійсько-візантійський кондак і слов’яно-руський кондакарний спів у європейській палеославістиці" та "Умови успішного формування інформаційної компетентності майбутніх вчителів початкових класів у педагогічному коледжі".

За матеріалами конференції вийшла друком збірка тез, куди, окрім наукових праць згаданих учасників конференції, також увійшли доробки викладачів циклової комісії музичного мистецтва та окремих методик Григорія Подзізея і Наталії Семенюк.

По закінченні пленарного засідання конференції, відбулося обговорення перспективних напрямів діяльності та плану роботи на 2018 рік Регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації. Зокрема, до складу комісії по розробці положення "Про стипендії Волинської державної адміністрації для молодих вчених регіону" було включено представника Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Ю.Кримського, заступника голови Регіональної ради молодих вчених, кандидата мистецтвознавства Богдана Жулковського.