Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Запрошуємо в літній англомовний табір GLOW&T.O.B.E.

 

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ ХЛОПЦІВ ТА ДІВЧАТ ВІКОМ  14-18 РОКІВ У ЛІТНІЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР GLOW&TOBE (GLOW -Girls Leading Our World – Дівчата керують світом; TOBE - Teaching Our Boys To Excel – Навчимо наших хлопців бути кращими)

Волонтер Корпусу Миру США  в Україні Офелія Ернандез та викладачі предметної комісії іноземних мов Володимир-Волинського педагогічного коледжу запрошують молодих людей віком 14-18 років взяти участь в роботі літнього англомовного табору GLOW & T.O.B.E. Табір працюватиме на базі Володимир-Волинського педагогічного коледжу з 31 липня по 4 серпня 2017 року,  щоденно з 9.00 до 14.00. Тренерами/вихователями у таборі будуть волонтери Корпусу Миру та викладачі педколеджу. Заняття проводитимуться англійською та українською мовою.

GLOW - Girls Leading Our World – Дівчата керують світом – це загальна назва для літніх таборів, метою яких є заохочення молодих жінок брати активну участь у житті суспільства. Незважаючи на те, що кожен табір є унікальним відображаючи особливості місцевої громади, всі табори GLOW і T.O.B.E. базуються на однакових принципах та розглядають такі питання: гендерна рівність, розвиток лідерських якостей, підвищення самооцінки, здоров’я жінки, кар’єра, надихаючі історії. Табір сприяє розвитку волонтерського руху в громаді, утверджує віру в те, що кожна молода жінка може змінити життя своєї громади на краще і надає молодим жінкам можливості для саморозвитку у веселій і дружній атмосфері.

T.O.B.E. - Teach Our Boys To Excel –Навчимо наших хлопців бути кращими. Цей табір лише для хлопців і має на меті виховання лідерських якостей в дусі гендерної рівності, а також розвиток навичок вирішення проблем шляхом виконання практичних завдань. Учасники табору розглядатимуть характеристики та якості лідера, спілкуючись  з молодими людьми, які вже досягли успіху у своїй сфері діяльності. Учасники табору навчатимуться роботі у команді, демократичним процесам, які дозволять кожному з учасників побувати у ролі як лідера так і просто члена команди. Передбачається, що учасники також братимуть участь у видах діяльності, які надихатимуть їх  вести здоровий спосіб життя. Учасників табору заохочуватимуть втілювати в життя знання та навички здобуті в таборі та бути соціально активними членами суспільства.

ДОЗВІЛ ВІД БАТЬКІВ ТА КОРОТКА МЕДИЧНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ЛІТНЬОМУ АНГЛОМОВНОМУ ТАБОРІ GLOW&TOBE

Літній англомовний табір GLOW&TOBE проходитиме з 31 липня по 4 серпня 2017 року. До участі у заняттях табору запрошуються молоді люди віком 14-18(19) років. Тренерами/вихователями  у таборі працюватимуть волонтери Корпусу Миру та викладачі іноземних мов Володимир-Волинського педагогічного коледжу. Тематика занять англомовного табору: розвиток лідерських якостей,  відносини між людьми, прийняття рішень, впевненість у своїх силах. Учасники табору також братимуть участь в конкурсах, змаганнях, іграх на свіжому повітрі.

ВСІ УЧАСНИКИ ТАБОРУ ПОГОДЖУЮТЬСЯ НЕ КУРИТИ, НЕ ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬ ТА НАРКОТИКИ ПІД ЧАС ПЕРЕБУВАННЯ У ТАБОРІ

УЧАСНИКИ ЯКІ КУРИТИМУТЬ, ВЖИВАТИМУТЬ АЛКОГОЛЬ ЧИ НАРКОТИКИ БУДУТЬ ВИКЛЮЧЕНІ З ТАБОРУ ТА ВІДПРАВЛЕНІ ДОДОМУ

ВСІ УЧАСНИКИ ТАБОРУ ПОГОДЖУЮТЬСЯ ЧІТКО ВИКОНУВАТИ ПРАВИЛА ТАБОРУ ТА ІНСТРУКЦІЇ ВИХОВАТЕЛІВ

УЧАСТЬ У ТАБОРІ Є БЕЗКОШТОВНОЮ

Як волонтери Корпусу Миру так і викладачі Володимир-Волинського педколеджу працюють у таборі на добровільних засадах, не отримуючи ніякої грошової винагороди за свою працю.  Для забезпечення учасників табору канцтоварами та питною водою просимо зробити добровільний благодійний внесок у сумі 75 грн.

Під час роботи табору буде здійснюватися фото та відеозйомка, матеріали яких можуть бути використані для звітів для Корпусу Миру, Володимир-Волинського педагогічного коледжу, а також для поширення досвіду серед навчальних закладів.

Для реєстрації заповніть анкету.