Спілкування у творчому колі

В тому, що мистецтво писанкарства – мистецтво молодості і краси, жителям і почесним гостям Червонограду вдалося переконатися, побувавши на урочистому відкритті ІІ Всеукраїнського фестивалю світлої пам’яті Тараса Городецького, яке відбулося у фойє виставкового залу Народного дому.

11 вересня надворі стояла спекотна осінь, але всупереч складним погоднім умовам, на свято народного мистецтва до Червонограду приїхали кращі з кращих народні майстри писанкарства України, аби своєю участю та творчими здобутками віддати шану відомому писанкарю Червоноградщини, земляку Тарасу Городецькому.

Викладачі Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського  – Білик Оксана Сергіївна та Мартинюк Леся Георгіївна, представили на фестивалі виставку  власних робіт - волинських писанок. Студентка коледжу, ІІ-Г курсу,  вихованка місцевої студії писанкарів Марта Павлишин, порадувала всіх роботами високого професійного рівня, адже її наставником є пані Юлія Бурко – справжній сподвижник української писанки на Червоноградщині. Знавці та поціновувачі писанкарського письма відмітили  художній рівень виконання авторських робіт майстринь. Наталія Іонайтене -  колишня випускниця коледжу – свою педагогічну діяльність поєднує з мистецтвом писанкарства про що свідчать її бездоганні творчі роботи. Ще одна випускниця спеціальності «образотворче мистецтво» – Ірина Кондур,  привела на свято донечку – юну писанкарку.

Організатор фестивалю та голова незалежного жіночого товариства «Прозерок»,  пані Юлія Бурко запропонувала ряд цікавих заходів для учасників. Особливо сподобалася екскурсія  до філії Львівського Національного музею ім. Шептицького та спілкування у творчому колі однодумців світлиці - музеї Тараса Городецького.

Фестиваль завершився. Але він надовго залишиться в душах його учасників і безумовно відвідувачів.

Мартинюк Л.Г.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь