Передріздвяні виставки та майтер-класи!

Натхнення вам у році, що настав, високої та світлої мети, якої наполегливою працею від серця щирого бажаємо вам досягти!

Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво» в останні дні семестру не тільки здавали заліки та іспити, а ще й встигли успішно прийняти участь в обласному конкурсі різдвяної атрибутики «Святвечір», потішили володимир-волинців чудовими роботами на міській різдвяній виставці-конкурсі (керівники Дембровська Л.Г., Залуніна В.В., Білик О.С., Гусєва О.Г.).

Студентка 4-го курсу Данилюк Людмила провела майстер-класи з виготовлення різдвяного ангела з соломки для учнів ЗОШ №5, вчителів та учнів художньої школи, журналістів газети «Рідне місто», для глядачів місцевого телебачення. Допомагала Людмилі Авдіюк Оксана, яка уже опанувала деякі прийоми соломоплетіння. Радо зустрічали наших четвертокурсниць та Білик Оксану Сергіївну у  Володимир – Волинській спеціалізованій школі-інтернат I-III ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" де вони навчили учнів виготовляти ангелів з соломки та з паперу в техніці квілінгу.