VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лемківська писанка» (враження та здобутки)

 У березні місяці, на електронну пошту коледжу, надійшло повідомлення про VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лемківська писанка», який мав відбутися 8-10 квітня у місті Львові. Дізнавшись про програму та умови конкурсу ми: Ірина Максимчук – 4-А, Тетяна Демчук – 4-А, Марічка Баляс – 3-А разом з керівником Залуніною В.В. відразу почали писати писанки, готуватись до конкурсу.

8 квітня ми прибули до Львова. Відкриття фестивалю, майстер-клас з писанкарства проводились у Католицькому університеті. Наша група подарувала писанки в Католицький музей і після офіційної частини фестивалю відвідали арт-виставку та гуляли вулицями Львова.

Другий день фестивалю проходив у Дитячій школі народних мистецтв. Виступи фольклорних колективів, конкурс з писанкарства, майстер-клас за участю майстрів Лемківської писанки, круглий стіл на тему: «Творчість Богдана Ігоря Антонича» - залишили незабутні враження у наших душах від почутого та побаченого.

Шевченківський гай радісно прийняв останній день фестивалю. Спільна молитва та богослужіння проводилися у Лемківській церкві Св. Володимира і Ольги. І ось хвилюючий момент: вручення дипломів. Несподівано почули свої прізвища. Ірина Максимчук отримала І місце у віковій категорії 14-17 років. Її писанка зачарувала Лемківщину – волошки та колоски сподобалися всім. Марічка Баляс та Тетяна Демчук отримали дипломи за участь у фестивалі. Дипломантом конкурсу стала Залуніна В.В., їй вручили футболку з орнаментом Лемківської символіки.

Ми дуже раді, що відвідали цей фестиваль. Отримали масу задоволень, вражень та емоцій. Дякуємо Валентині Володимирівні за цікаву екскурсію та директору коледжу Савельєву М.Г. за фінансову підтримку. Такі заходи стимулюють студентів до творчості, самовираження.

Нехай і надалі об’єднує наші серця писанка, нехай квітне рідна Україна під мирним небом.

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь