У коледжі триває місячник безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та охорони праці

Щоб правильно діяти, необхідно багато знати, а щоб знати, треба навчатись.

(Грецька мудрість)

Вислів грецьких філософів є досить актуальним в наш час, особливо коли мова йде про дії, від яких залежить здоров’я та життя людей. Зрозуміло, що зовсім уникнути небезпеки, на жаль, не можна, але зменшити негативні наслідки цілком можливо. І провідна роль в цій справі належить навчанням.

19 квітня у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю. Кримського відбувся День цивільного захисту. Студенти та працівники вдосконалювали свої вміння рішуче діяти та надавати необхідну допомогу у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Розпочався День цивільного заходу із навчальної евакуації учасників навчально-виховного процесу із головного та музичного корпусів, що відбулася злагоджено і організовано.

Наступними відпрацьовувались дії у час умовної пожежі, що виникла в студентському гуртожитку: евакуація мешканців та порятунок постраждалого жителя гуртожитку. Такий навчальний порятунок безпосередньо з вікна 4 поверху провели рятувальники чергового розрахунку пожежної частини ДПРЧ-7. На спортивному майданчику рятувальники провели показове гасіння вогню з використанням спецзасобів, познайомили студентів із службовою технікою та приладдям, розповіли майбутнім педагогам та документознавцям про особливості несення служби.

Для студентів І курсу, у цей же день, викладачами цивільного захисту була проведена розповідь про надання першої медичної допомоги потерпілому із демонстрацією накладання пов’язок на різні частини тіла.

В рамках Дня цивільного захисту у студентських групах відбулися тематичні виховні години та бесіди, виставка творчих робіт за темою «Знати i вміти»,  конкурс стінних газет відповідної тематики.

Протягом тижня у бібліотеці коледжу працювала виставка періодичних видань та літератури за темою «Розумна обережність – запорука безпеки».

Організацією та проведення Дня цивільного захисту в коледжі забезпечили начальник штабу цивільного захисту Лобацький О.П. та викладачі навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» Власенко В.М. і Власенко О.В.

Адміністрація коледжу висловлює подяку начальнику ДПРЧ-7 УД СНС України у Волинській області майору служби цивільного захисту Процюку В.М. та рятувальникам чергового розрахунку пожежної частини ДПРЧ-7 (Прокопчук Р.В., Ковальчук І.І., Іщук М.І., Уколов Д.П., Лисюк Р.В., Жолоб В.В.), під керівництвом заступника начальника  Бенеди О.В., що надали дуже вагому допомогу у проведенні Дня цивільного захисту.

Всього оцінок: 141

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь