Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Літературне кафе «І. Франко зблизька»

Тиждень циклової викладачів – словесників у педагогічному коледжі завершився не зовсім традиційно. Філологи запросили членів педколективу до літературного кафе. У затишній атмосфері за чашкою кави педагоги відпочивали, насолоджувалися музикою і спілкувалися. Тема для спілкування була надзвичайно цікава: « І. Франко зблизька».

Тон розмові задавала керівник літературного театру «Слово» Г.О. Ващук. Її співбесідниками були О.П. Пелех, Л.С. Мечнік, О.В. Шостак, Л.О. Сулімова. До розмови долучилися не лише філологи, а й представники інших спеціальностей: викладачі педагогіки Л.Л. Катинська, Л.В. Павлюк, викладач образотворчого мистецтва Л.Г. Мартинюк, викладачі іноземної мови, суспільних дисциплін, інформаційних технологій, дошкільної педагогіки Кирпа С.С., Стрільчук М.С., Цьось В.А., Клак В.О. Вірші поета натхненно читали викладач іноземної мови Ільчук Н.В. та викладач фізкультури Савчук Т.О.

Перед присутніми постав живий Іван Франко в різних іпостасях: як митець, громадянин, батько, чоловік і просто Людина.

Спогади дітей Франка про батька озвучили студенти-другокурсники Анастасія Гапанович, Дмитро Ващук, Ярослав Войтюк, Олександр Макушинський.

Окрема сторінка була присвячена взаєминам великого поета з жіноцтвом. Розмова тут час від часу змінювалась піснями, які виконували всі присутні у супроводі баяна (Музичук О.М.), а також слухали у майстерному сольному виконанні О.І. Дидича та Б.Є. Жулковський. Окремі пісні виконали й студенти, підготовлені молодим викладачем Т.А. Табаченко.

Атмосфера львівської кав’ярні, де любив бувати Франко, спогади його сучасників і дітей, добірна поезія, музика залишили глибокі враження у всіх присутніх, збагатили знаннями про І. Франка, зробили його ближчим до кожного.

До цього доклали чимало зусиль усі викладачі-філологи на чолі з головою комісії С.М. Лупенко-Ковтун, а також лаборанти І.В. Кирпа та Ю.І. Лютинська.