Оголошення

Запрошуємо на курси з підготовки до вступу в коледж. Розпочинаємо 23.05.2022 року.

Детальніше

Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів

В історії кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко.

9 березня 2016 року у Володимир-Волинському педагогічному коледжі ім. А.Ю.Кримського відбувся традиційний конкурс читців-декламаторів «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів», приурочений 202 річниці від дня його народження Великого Кобзаря.

Захід підготували студенти 3-Б курсу під керівництвом викладача-словесника Л.О.Сулімової.

У конкурсі взяли участь 18 студентів - справжніх поціновувачів і знавців поетичного слова та невмирущого голосу Великого Кобзаря.

Кожен учасник конкурсної програми декламував свій улюблений вірш Т.Г.Шевченка (або поезію про нього) і влітав його у символічний вінок вдячності та вічної шани нашому Пророку. А визначали рівень майстерності виконання поезій та акторське мистецтво наших конкурсантів журі у складі Мечник Л.С., Ващук Г.О., Просової Н.І.

Студенти змагалися у трьох номінаціях та показали такі результати:

«Поезія Т.Г.Шевченка» - журі одноголосно віддало першість Смолярчуку Володимиру (2-В); друге місце розділили Грицюк Тарас (2-В) та Войтюк Ярослав (1-Г), третім призером стала Саганюк Тетяна (2-В);

«Поезія про Тараса Шевченка» - перемогу виборола студентка 1-О Кузава Надія, друге місце – Базиленко Таїсія (3-Г), третє – Дмишко Дмитро (4-Г);

«Моя поезія про Кобзаря» - найвищими оцінками журі відзначено Демчук Вікторію (1-Є) та Мельник Лілію (1-Г) за авторські вірші, присвячені Т.Г. Шевченку.

Усі переможці нагороджені грамотами, пам’ятними сувенірами та солодкими призами (про них подбала студентська профспілка).

Укотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди.

Щиро вітаємо переможців та їхніх наставників і зичимо усім учасникам конкурсу подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!