Як ми ярмаркували

16 квітня у місті Володимирі-Волинському традиційно відкрився регіональний ярмарок «Весняні перед святки-2016». На центральній площі  міста розмістилися барвисті столи з найрізноманітнішим крамом до Великодня. Народні умільці та визнані майстри, вчителі шкіл та учні, викладачі та студенти, вихователі дитсадків, демонстрували сувеніри, виготовлені власноручно. Але найбільше всім сподобалися писанки з педагогічного коледжу.

Студенти 4-А курсу, учасники творчого колективу «Sигма», Троцюк  Василина, Панько Катерина,  Шилінговський  Володимир, показували майстер-класи безкоштовно для всіх бажаючих. Писанки на повних курячих яйцях до великоднього кошичка писали і дарували організаторам свята  Бабійчук Руслана та Хоружик Світлана. До юних писанкарів з 4-А приєдналася студентка третьокурсниця Калитюк Марійка,  яка в секції студентського наукового товариства  працює над дослідженням домінантних мотивів орнаментів писанок Волині. Марійка має певний досвід у написанні писанок, адже в її родині налічується уже декілька поколінь писанкарів.

Справжні багатоколірні писанки, виконані традиційним восковим розписом продавали за помірну ціну. Треба зауважити, що пересічні жителі міста Володимира-Волинського, захоплюючись творами мистецтва, надавали перевагу закупівлі продовольчих товарів. А поціновувачі спішили придбати автентичну писанку від майстра – Оксани Білик та Лесі Мартинюк.

Викладачі Білик О.С., Мартинюк Л.Г., Залуніна В.В. – нагороджені подяками міського голови за активну участь у регіональному ярмарку «Весняні перед святки». Творчий колектив студентів 4-А нагороджений подяками та солодкими подарунками.

Троцюк Василина,

студентка 4-А.

Теги: 

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь