Пишаємося нашою талановитою молоддю!

Серед студентів Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського є чимало талановитої молоді, яка не тільки наполегливо здобуває обраний фах, а й представляє свій навчальний заклад на різних престижних конкурсах. Із захватом спостерігаєш, як студенти завзято готуються, переборюючи хвилювання, невпевненість, а потім із нетерпінням чекають результатів.
Так було і з Юринець Орисею – студенткою ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта».      Ще минулого року, першокурсниця, вона несміливо залишала рідні стіни коледжу, щоб достойно представити свій навчальний заклад на Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Результат – диплом ІІІ ступеня у фінальному етапі.
Цього року Орися знову наполегливо готувалася під керівництвом свого викладача української мови та літератури Сулімової Лілії Олександрівни. Конкурс відбувався у декілька етапів. Студентка впевнено пройшла всі та у лютому місяці взяла участь у фінальному етапі. Потрібно було написати творчу роботу за темою «Вогонь запеклих не пече». Як згадує Орися, така тема виявилася дуже близькою, адже потрібно було написати про велику силу духу українського народу. Про це писав Тарас Шевченко, це стало кредом Революції Гідності, це підтримує зараз наших воїнів на Сході. Робота написана, відправлена у Київ на перевірку, а далі настав хвилюючий час очікування результатів. І от сьогодні до нас долетіла радісна звістка: Юринець Орися нагороджується дипломом ІІ ступеня. Це результат, який тішить; це щира любов до рідного слова.
Вітаємо  студентку та її керівника, бажаємо творчого натхнення, нових успіхів і перемог!

Всього оцінок: 290

Коментувати

Залишіть свій коментар або запитання і ми обов'язково Вам дамо відповідь